“Boğaç Aksoy Geri Mi Dönüyor?” Yeni Sezona Bomba Gibi Düşecek…

Arka Sokaklar dizisinin Volkan Komiser’i Boğaç Aksoy’dan sağlık durumuna ilişkin yeni bir açıklama daha geldi. Lenf kanseri ile mücadele eden ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, sağlığının gidişatına ilişkin gerçekleştirdiği açıklamada oyunculuğu bıraktığına ilişkin iddialara da yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde kaptanlık ehliyeti alması nedeniyle oyunculuğu bıraktığı iddia edilen ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, konuya ilişkin detaylı bir açıklama gerçekleştirdi. Boğaç Aksoy’un açıklamasında iki müjdeli haber arka arkaya yer aldı.

Oyunculuğa Ara Vermişti

bogac aksoy

Tam 16 sezondur Kanal D ekranları aracılığıyla seyirci karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser karakteriyle seyircisinin gönlünde taht kuran Boğaç Aksoy, lenf kanserine yakalanmıştı. Lenf kanserine yakalandıktan sonra doktorunun tavsiyesiyle ekranlardan uzaklaşan Boğaç Aksoy, ardından İstanbul’dan da uzaklaşmış ve tedavisini Fethiye’de görmeye başlamıştı. Ara ara sağlık durumuna ilişkin hayranlarına da bilgi vermek adına açıklamalar gerçekleştiren Boğaç Aksoy’dan bir açıklama daha geldi. O açıklamada hem sağlık durumuna hem de oyunculuğu bıraktığı iddialarının yanıtına yer veren Boğaç Aksoy, iki müjdeyi haberi arka arkaya verdi.

Boğaç Aksoy’dan Müjdeler Arka Arkaya Geldi

Bir süredir gördüğü kanser tedavisinde sonrasında sağlığına kavuştuğunu müjdeleyen Arka Sokaklar dizisinin Volkan’ı Boğaç Aksoy, aynı zamanda ekranları bırakmayacağının da müjdesini verdi. Boğaç Aksoy’un konuyla ilgili açıklamasında; “Önce bugünlere şükür diyorum… Yaşadığım her şeyden mutluyum. Olacağı vardı oldu. Bundan sonra her ne olacaksa iyi kötü o olacak. Ama kötü şeyler dünde kaldı. Olumsuz konuşmak artık yok. İyi ki yaşamışım. Kaybettirdiklerinin yanı sıra tecrübeleriyle bana çok şey kazandırdı. Şimdi kaldığımız yerden daha emin, daha sağlam, daha dikkatli adımlarla devam edeceğim. Yanımda olan duasını eksik etmeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Yarın güzel günlerde de yanımda olacağınızı artık çok iyi biliyorum. İyi ki varsınız! Bundan sonra sizi üzmeyi asla düşünmüyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum. Oyunculuğu bırakmak mı!  Hastayken film çeken biri iyileşince bırakması mümkün mü?  En yakın zamanda ekranlarda olmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Sizleri seviyorum! Sevgi her şeyin ilacıdır kelimesinin ispatı biziz. Bunu birlikte başardık” ifadeleri yer aldı. Öte yandan Boğaç Aksoy’un ekranlara ne zaman döneceği henüz belli olmadı.

BENZER YAZI   Ölüme Kafa Tutan Öldükten Sonra Hayata Geri Dönen İnsanlar

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]
Merhabalar ben Fatih. Sizler için meslekler hakkında bilgi veriyorum. Hangi mesleğin maaşı ne kadar ? Nasıl o meslek grubuna tabi olursunuz ? Ataması varmı veya nasıl olunur vs.vs.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.