KPSS Şartı Olmadan 19 Branş İçin Kamu Personeli Alınacak!

Kadrosundaki eksikleri tamamlamak ve personel sayısını artırmak isteyen Türk Telekom, 19 farklı branş için kamu personeli alımı yapacağını ilanen duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adaylar için KPSS şartı sunmayan Türk Telekom ilanlarını sizler için araştırdık. Açılan ilanların detayları haberimizde…

19 Farklı Branş İçin Personel Alımı Yapılacak!

turk telekom

İş arayanlara müjdeli haber Türk Telekom’dan geldi. Şirket bünyesinde istihdam edilmek üzere 19 farklı branştan kamu personeli olarak işe alımlar yapılacağı açıklandı. KPSS şartı beklemeyen Türk Telekom, başvuru yapacak olan adaylar için her branşa göre farklı kriterler belirledi. Açılan ilanlar 8 Temmuz 2022 tarihine kadar başvurulara açık olacak.

Branşlar ve Kriterler Netlik Kazandı!

19 farklı branş için kamu personeli işe alacak olan Türk Telekom, başvuruya açtığı branşlar için bazı kriterler belirledi. Branşlar ve kriterlerini maddeler halinde derledik.

  • Agile Uzmanı: Bu branş için bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve elektronik haberleşme mühendisliğinden mezun adaylar başvuru yapabilecek.
  • Uygulama Geliştirme Uzmanı (Kıdemli): Bu branş için başvuru yapacak adayların yazılım veya bilgisayar mühendisliği bölümlerin mezun olması bekleniyor.
  • Fraud Çözümleri: Kadro açılan bu branş için endüstri, elektrik-elektronik, elektronik-haberleşme ve bilişim mühendisliği mezunları başvuru yapabilecek.
  • Süreç ve Dönüşüm Yönetimi Uzmanı (Kıdemli): Açılan bu ilana başvuru yapanların mühendislik fakültesi mezunu olması şart koşuldu.
  • Kurumsal Pazarlama Segment Yönetimi: Bu branşa başvuran adalar iktisadi ve idari bilimler fakültesinden mezun olması gerekiyor.
  • Performans İzleme ve Analiz Uzmanı: Adayların 4 yıllık lisans mezunu olması bekleniyor.
  • Finansal Teknolojiler Analisti (Kıdemli): Adayların Mühendislik fakültesi mezunu olması bekleniyor.
  • Tivibu Pazarlama Yönetimi Uzmanı (Kıdemli): Başvuracak olan adayların işletme, iktisat ya da endüstri ve işletme mühendisliği mezunu olması gerekiyor.
BENZER YAZI   Kadınların Alışveriş Yapması İçin 5 Neden

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: Ortalama: ]
Merhabalar ben Fatih. Sizler için meslekler hakkında bilgi veriyorum. Hangi mesleğin maaşı ne kadar ? Nasıl o meslek grubuna tabi olursunuz ? Ataması varmı veya nasıl olunur vs.vs.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.